УКР | РУС | ENG
Дуже часто передові ідеї так і залишаються ідеями.
Ми здатні втілити будь яку ідею в реальність!

Про нас

Діяльність ТОВ Ольвія Нова – зразок стабільності та динамічності водночас. Вже друге десятиріччя існування нашої Компанії основним напрямком діяльності є розробка, виробництво, поставка та обслуговування сучасних конкурентоспроможних і безпечних електронних медичних виробів, програмного забезпечення для функціональної діагностики та біорезонансної терапії, що відповідають вимогам замовників, інших зацікавлених сторін, законодавчим та регуляторним вимогам України та Європейського Союзу.

Вихід саме на таких засадах на лідируючі позиції на внутрішньому та зовнішньому ринках є найважливішою стратегічною ціллю нашої Компанії, для досягнення якої ми розробили та впровадили систему менеджменту якості ISO 13485.

Неабияким критерієм оцінки рівня якості продукції, що ми виробляємо, є той факт, що на ринку з‘являються та зростає кількість клонів наших приладів та програмного забезпечення.

Наше прагнення до невпинного вдосконалення відзначається і такими нагородами, як, наприклад, відзнака «Національний Лідер галузі» за 2011 рік, відзнаками за участь в Міжнародних конференціях, виставкових заходах та інше.

Завдяки принципу обов‘язкового моніторингу останніх подій та тенденцій в сферах медицини, електроніки, ІТ технологій та інших галузей, наші спеціалісти завжди йдуть на крок попереду в своїх розробках, народжують нові ідеї, багато з яких незабаром втілюються у готові продукти.

Лінії нашої продукції «NOVA» та «3S» викликають велику зацікавленість у споживачів не тільки в межах нашої країни, а також і за кордоном, що є одним з показників сучасності, ефективності та якості нашої продукції.

Можливості нашої Компанії дозволяють нам гнучко підходити до розв‘язань різноманітних завдань, втілювати індивідуальний підхід, а саме, з максимальною точністю реалізовувати в наших нових розробках всі побажання потенційних замовників або адаптувати існуючі продукти під їх потреби.

© Ольвія Нова, 2004 — 2021